21.03.2015 13:08

TJ Sokol Chotětov : Nemyslovice

1 : 0 (1 : 0)

Branka : Buryán Per.

V tomto zápase jsme byli z pozice umístění v průběžné tabulce jasnými favority, ale bohužel se potvrdilo známé rčení, že derby favorita nemá.

Naši hráči se sice ujali vedení na samém počátku utkání, když vydařenou útočnou akci zakončil s přehledm Petr Buryán, ale přestože jsme si gólových akcí vytvořili ještě do poločasu několik a skóre jsme tak mohli navýšit (mj.jsme neproměnili v cca 15 minutě penaltu za jasný faul na M.Moulise), tyto jsme bohužel neproměnili. Ve 2.poločase jsme se nejprve přizpůsobili hře soupeře, pak trenéři sestavu obměnili na postech záložníka a útočných hrotů, skóre už jsme ale i přes pár zdařilých útočných akcí navýšit nedokázali a brali jsme tak nakonec i hubenou, ale důležitou výhru 1 : 0.

Sestava : Skalák, Vrána, Kořínek L., Vaňousek O., Beneš, Nežerka, Linek, Moulis, Váňa, Rusiňák, Buryán

Střídali : Souček O., Souček M., Kern Patrik

Chyběli : Pečenka Jan (zranění)

Foto ze zápasu na našem rajčeti: tlsokolchotetov.rajce.idnes.cz/Muzi_Chotetov_A_vs._Nemyslovice_1_0_21.3.2015/