10.jarní utkání dorostu

26.05.2015 15:28

TJ Sokol Chotětov : Mšeno  5 : 1 (1 : 1)  V prvním poločasu naši hráči nebyli kompaktním týmem, vázla spolupráce mezi jednotlivými řadami, hráči byli bez pohybu a soupeř nás pohodlně bránil.Přesto jsme se dostali po gólu Patrika Kerna do vedení, toto jsme ale po naší hrubé chybě bohužel do poločasu ztratili. Ve 2. poločasu se obraz naší hry rapidně zlepšil, hráči se více nabízeli, byli aktivní ve všech blocích a na všech postech, čímž svého soupeře jednoznačně přehrávali. Z našich rychlých útočných akcí těžil opět Patrik Kern, který přidal další 2 branky a v 62.minutě jsme vedli již 3:1. Další trefu pak přidal Martin Šelemon. Po tomto momentu trenéři stáhli Michala Součka a Patrika Kerna, kteří měli před sebou ještě důležitý odpolední zápas o postup s "A" týmem a i v dalších minutách dávali postupně příležitost dalším hráčům našeho kádru. Na konečných 5:1 zvýšil krásnou střelou do růžku hostující branky jeden ze střídajících hráčů Honza Maršík.

Aktuálně se náš tým nachází na 6.příčce v soutěži 1A třídy středočeského kraje. K příštímu utkání zajíždíme v sobotu 30.5.2015 na půdu Nového Borku.