2.jarní mistrovský zápas "A" týmu

28.03.2015 17:19

Jabkenice : TJ Sokol Chotětov  1 : 3  (1 : 1 )

V 1.poločase jsme opět, jako v předchozím zápase neproměnili několik slibných gólových šancí. Do první velké šance nahrál P.Buryánovi O.Souček, ale náš útočník byl zezadu nekompromisně faulován. Penaltu pak s přehledem proměnil O. Vaňousek. Poté jsme měli i další šance, ale tyto jsme bohužel neproměnili.

V 45.minutě jsme nechali domácí tým dohrát stand.situaci v našem pokut.území a do kabin jsme tak šli za nerozhodného stavu. Až ve 2.poločasu jsme dostávali domácí tým pod permanentnější tlak a z několika gólových šancí jsme využili alespoň dvě.

Nejprve se konečně prosadil Michal Rusiňák, když prošel po levé straně a prostřelil domácího gólmana.

Pojistku na 3.body pak udělal střídající Honza Pečenka, když po přihrávce taktéž střídajícího P.Kerna s přehledem obešel obránce i domácího gólmana a zvýšil tak na 3 : 1. Za zmínku z průběhu 2. poločasu pak stojí ještě 2 povedené střely Marka Beneše a neproměná šance O.Součka, který v tomto utkání několik slibných šancí svým spoluhráčům taktéž připravil.

Produktivita našich hráčů však zatím není optimální a nutno se z tohoto faktu poučit.

Střelci : Ondra Vaňousek, Michal Rusiňák, Honza Pečenka

Sestava : Skalák, Vrána, Kořínek L., Vaňousek O., Beneš, Nežerka, Linek, Moulis, Rusiňák, Buryán, O.Souček

Střídali : Kern Patrik, Honza Pečenka, Karel Vetešník

Chyběli : Michal Souček, Matěj Váňa (nemoc)