3. mistrovské utkání týmu mužů "A" - podzim 2014

Skalsko „A“ : TJ Sokol Chotětov „A“        1 : 3 (poločas 0 : 0)

Skalák, Beneš Kadeřábek Kořínek L. Vrána, Pečenka Linek Moulis Vaňousek O., Rusiňák. Buryan

Střídající : Nežerka, Kern, Vávra, připraven Vetešník, Kořínek R.

Chybějící : Souček Ondřej (zranění),Souček Michal (zdr.důvody), Smutný

Střelci: Pečenka, Vaňousek O., Kern P.

V prvním poločasu byla hra vyrovnaná, šance měli domácí i naši hráči, tyto ale nebyly proměněny.

Ve 2.poločase byl aktivnější náš tým, za což jsme byli odměněni i prvním gólem, který vsítil krásnou hlavičkou do protipohybu brankáře Honza Pečenka. V tuto dobu byla naše hra rychlejší, aktivně se do útočné fáze zapojovali i naši krajní beci a hru se snažila zrychlovat díky včasným přihrávkách a centrům na nabíhající útočné hráče i naše záložní řada. 2. gól vsítil cca v 70.minutě agilně hrající Ondra Vaňousek, čímž vyzval domácí tým k riskantnější a otevřenější hře. V tuto dobu vystřídal Petra Buryana na hrotu útoku Patrik Kern, který cca po 5.minutách pobytu na hřišti zužitkoval načasovanou přihrávku za otevřenou obranu domácích, kterou mu adresoval Ondra Vaňousek a o 3 bodech pro hostující tým bylo rozhodnuto.

Domácí již stihli kromě několika tvrdých zákroků na naše hráče v závěru utkání snížit na 1 : 3.

V dalším mistrovském utkání se utkáme v sobotu 13.9. na domácím stadionu s týmem Kochánek.