6.jarní utkání "A" týmu

02.05.2015 19:38

TJ Sokol Chotětov "A" : Sokol Struhy  3 : 2 (poločas 2 : 0) Hosté se prezentovali jako houževnatý a nepříjemný soupeř, naši hráči však byli přeci jen aktivnější, což potvrdili 2 vstřelenými brankami do poločasové přestávky. Nejprve krásně nacentroval z levé strany P.Kern a P.Buryán  tento centr  zakončil nekompromisní hlavičkou. 2.gól pak vypracoval H.Pečenka, který předložil parádní přihrávku do bezprostřední blízkosti hostující branky M.Rusiňákovi a ten touto nabídkou nepohrdl.Těsně pak ještě minula branku hostujícího golmana střela J.Linka.

Ve 2.poločasu pak nejprve vstřelil 3.gól po samostatné akci H.Pečenka a zdálo se, že tento zápas dohrajeme v klidu a pohodě.

Soupeř však snížil střelou z dálky na 1:3, poté jsme po rychlém protiútoku trefili nejprve levou a poté jsme nastřelili i pravou tyč branky hostů, ale hned z protiútoku se hráči Struh trefili opět střelou z dálky a snížili tak na rozdíl jediné branky.

I po několika nejen vynucených střídáních jsme však nakonec dovedli zaslouženě zápas do vítězného konce.

Střelci : Petr Buryán, Michal Rusiňák, Honza Pečenka

Sestava : Skalák, Vrána, Kořínek L., Váňa, Beneš, Linek, Souček M., Pečenka, Rusiňák, Buryán, Kern P.

Střídali : Vaňousek Ondřej (po zranění), Moulis Michal, Nežerka Martin, Karel Vetešník