Poslední domácí utkání dorostu

09.06.2015 15:21

TJ Sokol Chotětov :  P.Mělník  2 : 5  (poločas 0 : 2)

V 1.poločasu jsme po úvodní brance hostujícího týmu měli pár šancí na vyrovnání, bohužel jsme je neproměnili a v poslední minutě 1. poločasu jsme obdrželi gól z rohu, když jsme vůbec nedokázali pokrýt hlavičkujícího hráče hostí na hranici malého vápna!!!

Ve 2 .poločasu jsme hráli jak je již naším zvykem v jarní části sezony lépe, bohužel se nedokážeme stále vyvarovat hrubých chyb v defenzivě a ani náš brankář není zcela jistě již dlouhodobě v TOP formě.

Nejprve jsme obdrželi branku na 0 : 3, po té jsme se tlačili před branku soupeře a vytvářeli si stálejší tlak, který zužitkoval Michal Souček a snížil na 1 : 3. Bohužel opět po hrubé chybě hosté zvýšili na 1 : 4. Náš tým se nevzdával a po pěkné přihrávce Karla Bočka podruhé snížil Michal Souček   (2 :  4).

Náš tlak byl stále dostatečný a i nadále jsme ohrožovali branku soupeře. Stejně jako v minulém zápase nás však z rychlého protiútoku hosté znovu potrestali na konci utkání a završili skóre zápasu na 2 : 5 v jejich prospěch.

Branky : Michal Souček 2X