5. mistrovské utkání týmu mužů "A" - podzim 2014

Střídající : Nežerka, Smutný, Kořínek M., Vetešník, připraven Vávra, Kořínek R.

Chybějící : Kadeřábek Petr (nemoc), Souček Ondřej (zranění)

Střelci: Rusiňák 3X, Pečenka, Smutný

V 10.minutě vedl náš tým již 2:0 a utkání jsme měli pod kontrolou.

Nepozornost v defenzivě nás však stála branku, kterou se domácí dostali zpět do zápasu.

Do poločasu se nám pak podařilo i díky dobré střelecké formě Michala Rusiňáka rozdíl ve skóre opět navýšit a do kabin jsme šli v dobrém rozpoložení.

Na začátku 2.poločasu jsme však nechali soupeře, který bojoval o důležité body z pozice posledního týmu tabulky opět snížit a na chvíli zápas znovu zdramatizovat.

Naštěstí se nám podařilo Honzou Pečenkou opět skórovat a dvoubrankový rozdíl i přes několik soupeřových šancí nejenom udržet, ale střídajícím Ondrou Smutným i navýšit na konečných 5:2.

V dalším mistrovském utkání přivítáme na domácím hřišti v sobotu 27.9.2014 od 16:30 FK Zdětín.

10.hráčích

V dalším mistrovském utkání přivítáme na domácím hřišti v neděli 28.9.2014 od 15:00 tým Kosořic "B".

Šelemon Truksa

Soupeř, který měl před tímto utkáním na kontě 3 vítězství a pouze 1 prohru byl sice v 1.poločasu o něco lepším týmem, ale naši hráči přestože 2x prohrávali dokázali vždy skóre srovnat.

Ve 2. poločasu jsme zpevnili defenzivu a soupeře, který si vytvořil několik výborných šancí ke skórování jsme porazili díky rychlým protiútokům, zdárnému zakončení těchto akcí a díky disciplinovanému výkonu v defenzivní činnosti našeho týmu (vč.opět výborného výkonu P.Houdy).

Střídající : Honza Petrtýl

Chybějící : Hlavatý, Žižka, Mucha, Maršík a dlouhodobě Jakub Potůček (rekonvalescence)

Střelci: Kern P.3X, Vávra

V dalším mistrovském utkání přivítáme na domácím hřišti v sobotu 27.9.2014 od 10:30 vedoucí tým tabulky Aero Odolena Voda